Ponad 15 lat doświadczenia. Produkcja maszyn wysokiej jakości, konkurencyjnych cenowo, dostosowanych do rynków globalnych. Produkujemy maszyny z myślą o minimalizacji kosztów dla rolnika przy założeniu jak najwyższej jakości.

Agro-Tom Tomasz Kaniewski to polski producent maszyn rolniczych. Firma została założona w 2005 roku. Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w miejscowości Pogorzela, w województwie wielkopolskim. Firma od początku istnienia specjalizuje się w technice rolniczej do uprawy gleby, nawożenia, siewu, uprawie bezorkowej oraz mulczowania. Szeroka oferta produktowa umożliwia oferowanie maszyn odpowiednich dla wszystkich typów gospodarstw rolnych. Maszyny rolnicze marki Agro-Tom pracują na różnych kontynentach, przez co sprawdzone są w różnych warunkach klimatycznych i glebowych.

Dlaczego warto wybrać maszyny rolnicze Agro-Tom

AGRO-TOM twój partner w rolnictwie

Rodzinna firma produkująca maszyny rolnicze z zamiłowaniem do rolnictwa. Nieustanny rozwój firmy i zwiększenie naszej oferty wpływa na zadowolenie naszych klientów.

Niezawodność

Wytrzymałość

Nowoczesna hydraulika

Jakość wsparta doświadczeniem.

Wieloletnie doświadczenie firmy poparte intensywnymi testami pozytywnie wpływa na jakość produkowanych przez nas maszyn rolniczych . Pozostajemy w kontakcie z naszymi dealerami oraz rolnikami, co pozwala nam poznać nam bezpośrednie zapotrzebowanie na maszyny rolnicze.

Skontaktuj się z nami

Oferujemy sprzedaż maszyn rolniczych oraz inne usługi

Nasz serwis maszyn rolniczych jest kompleksowo i profesjonalnie wyposażony.

EKSPORT NA CAŁY ŚWIAT

Firma posiada rozbudowaną sieć dealerską w Polsce oraz na całym świecie. Dzięki eksportowi naszych maszyn rolniczych na inne kontynenty posiadamy szereg doświadczeń w różnych warunkach klimatycznych.

SZYBKI SERWIS GWARANCYJNY

Nasza firma prowadzi również sklep z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych marki Agro-Tom co sprawa, że są one łatwo dostępne dla klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie, często posiadają również doświadczenia związane w pracą w gospodarstwie rolnym. Nasza firma wyposażona jest w specjalną linię produkcyjną pozwalającą dopracować każdy element naszej maszyny rolniczej .

CERTYFIKATY

Zgodność urządzeń z polskimi normami:
Certyfikat CE, Deklaracja Zgodności
Maszyny rolnicze

Rób więcej, mając wszystko pod ręką.

Mimo, że firma jest polskim producentem nasze maszyny rolnicze rozpowszechnia na cały świat. Maszyny rolnicze naszej marki spełniającą wymogi dotyczące szerokości oraz wysokości transportowej. Hydraulicznie składany system maszyn zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas transportu.

Zwiększ produktywność

Firma ściśle współpracuje z dealerami oraz rolnikami, dzięki czemu nasze produkty są dostosowane do każdego rodzaju gospodarstw. Poprzez zastosowanie w maszynach rolniczych wysokiej jakości produktów nasze maszyny rolnicze chwalą się niezawodnością. Co roku jesienną porą organizujemy pokazy prac polowych naszych maszyn, na których przyszli i obecni klienci mogą zapoznać się z ofertą naszych maszyn rolniczych oraz zobaczyć bezpośrednio ich pracę.

DZIAŁAMY LOKALNIE – MYŚLIMY GLOBALNIE

JESTEŚMY NA CAŁYM ŚWIECIE

Zobacz nasze nagrody i wyróżnienia .

Zaufali
nam najlepsi.

Mamy w swoim dorobku wiele znaczących nagród i wyróżnień za swoje maszyny rolnicze, jakość świadczonych usług i stworzone przez naszą firmę środowisko pracy.

Masz pytania?

ZADZWONIMY DO CIEBIE

    Kontakt z Tobą.

    KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE!

    Możesz też skontaktować się z nami online lub zadzwonić.

    Skontaktuj się z nami